0.71 Karat Zumruṫ Pırlanta Küpe

3-4 gün içinde kargoya teslim
SKU
PZ3237-025V6+2P
Karşılaştırma Listesine Ekle
20.508 TL
PEŞİN FİYATINA
6.836 TL x 3 taksit

2.5 GR 14 AYAR BEYAZ ALTIN

Taş Ağırlık Adet Renk Berraklık Kesim
PIRLANTA 0.05 Karat 2 F-G SI YUVARLAK
ZUMRUT 0.66 Karat 2 OVAL

Toplam taş ağırlığı 0.71  Karattır.

Halef Pırlanta’nın renkli̇ pırlanta küpeler koleksiyonunun zamansız zarafetini ve kalıcı güzelliğini keşfedin. İster özel bir günü kutluyor olun, ister sevginizi ölümsüzleştirin, isterse sadece kendinizi olağanüstü bir mücevherle ödüllendiriyor olun, markamız bir ömür boyu sürecek anlamlı deneyimler yaratmaya kendini adamıştır.

renkli̇ pırlanta küpeler, her bir taşın doğal güzelliğini vurgulamak için özenle üretilmektedir. renkli̇ pırlanta küpeler, koleksiyonun tasarımı pırlantanın parlaklığını ve parıltısını sergileyerek, doğal ihtişamının ön plana çıkmasını sağlıyor. Detaylara gösterdiğimiz özen, her yüzeyin titizlikle kesilmesini ve parlatılmasını sağlayarak sizi nefessiz bırakacak büyüleyici bir ışık oyunuyla sonuçlanır.

Kendi pırlantasını üreten bir marka olarak tüm üretim sürecinde tam kontrole sahibiz. En özel elmasların seçilip her bir modeli ustalıkla üretmeye kadar, en yüksek bütünlük ve kalite standartlarını koruyoruz. Bu şekilde her modelimizde size olağanüstü bir değer ve güven sunabiliyoruz.

Halef Pırlanta olarak, her bir pırlantanın benzersiz bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, en üst düzey kalite ve parlaklığı sağlamak için yalnızca en iyi elmasları elle seçiyoruz. Yetenekli zanaatkarlarımız, bu değerli taşları kalbi ve ruhu büyüleyen zamansız başyapıtlara dönüştürmek için özenle çalışıyor.

Halef Pırlanta, kusursuz işçiliği ve mükemmelliği ilke edinmiştir. Pırlantaların her bir modeli titizlikle tasarlanıp azami hassasiyet ve özenle üretilmektedir.
Daha Fazla Bilgi
Taş Ağırlığı ₺0,71
Taş Sayısı 4
Altın Ayarı 14
Altın Ağırlığı 2.5 GR
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:0.71 Karat Zumruṫ Pırlanta Küpe

Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, Yurtiçi Kargo firması tarafından sigortalı ve ücretsiz olarak teslim edilecektir. Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel ahşap kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir. Devamı

İade Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü herhangi bir hasar vermeden ve kullanmadan iade edebilirsiniz. İadesi istenen ürünler iade şartlarına uygunsa ürün elimize geçtiği gün itibarıyla 3 iş günü içerisinde bedeli tarafınıza takdim edilecektir. Devamı

Back to Top

0.71 Karat Zumruṫ Pırlanta Küpe

20.508 TL
PEŞİN FİYATINA
6.836 TL x 3 taksit