0.82 Karat Elmas Gerdanlik Gerdanlık

3-4 gün içinde kargoya teslim
SKU
E50488-2G1
Karşılaştırma Listesine Ekle
% 30 İNDİRİM
119.349 TL 83.544 TL
PEŞİN FİYATINA
27.848 TL x 3 taksit

27.8 GR 8 AYAR KIRMIZI ALTIN

Taş Ağırlık Adet Renk Berraklık Kesim
ELMAS 0.18 Karat 1 F-G SI YUVARLAK
ELMAS 0.64 Karat 32 F-G SI YUVARLAK

Toplam taş ağırlığı 0.82  Karattır.

Halef Pırlanta’nın elmas gerdanliklar koleksiyonunun zamansız zarafetini ve kalıcı güzelliğini keşfedin. İster özel bir günü kutluyor olun, ister sevginizi ölümsüzleştirin, isterse sadece kendinizi olağanüstü bir mücevherle ödüllendiriyor olun, markamız bir ömür boyu sürecek anlamlı deneyimler yaratmaya kendini adamıştır.

elmas gerdanliklar, her bir taşın doğal güzelliğini vurgulamak için özenle üretilmektedir. elmas gerdanliklar, koleksiyonun tasarımı pırlantanın parlaklığını ve parıltısını sergileyerek, doğal ihtişamının ön plana çıkmasını sağlıyor. Detaylara gösterdiğimiz özen, her yüzeyin titizlikle kesilmesini ve parlatılmasını sağlayarak sizi nefessiz bırakacak büyüleyici bir ışık oyunuyla sonuçlanır.

Kendi pırlantasını üreten bir marka olarak tüm üretim sürecinde tam kontrole sahibiz. En özel elmasların seçilip her bir modeli ustalıkla üretmeye kadar, en yüksek bütünlük ve kalite standartlarını koruyoruz. Bu şekilde her modelimizde size olağanüstü bir değer ve güven sunabiliyoruz.

Halef Pırlanta olarak, her bir pırlantanın benzersiz bir hikayesi olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, en üst düzey kalite ve parlaklığı sağlamak için yalnızca en iyi elmasları elle seçiyoruz. Yetenekli zanaatkarlarımız, bu değerli taşları kalbi ve ruhu büyüleyen zamansız başyapıtlara dönüştürmek için özenle çalışıyor.

Halef Pırlanta, kusursuz işçiliği ve mükemmelliği ilke edinmiştir. Pırlantaların her bir modeli titizlikle tasarlanıp azami hassasiyet ve özenle üretilmektedir.
Daha Fazla Bilgi
Taş Ağırlığı ₺0,82
Taş Sayısı 33
Altın Ayarı 8
Altın Ağırlığı 27.8 GR
Kendi Yorumunuzu Yazın
Yorumunuz:0.82 Karat Elmas Gerdanlik Gerdanlık

Teslimat Bilgileri

Siparişiniz, Yurtiçi Kargo firması tarafından sigortalı ve ücretsiz olarak teslim edilecektir. Satın aldığınız ürün, sipariş sırasında belirttiğiniz tercihleriniz doğrultusunda size özel olarak hazırlanır. Özel ahşap kutusunda, ürün sertifikası, fatura ve irsaliye belgesi, hediye notuyla birlikte, belirteceğiniz adrese güvenli olarak teslim edilir. Devamı

İade Bilgileri

Satın almış olduğunuz ürünü herhangi bir hasar vermeden ve kullanmadan iade edebilirsiniz. İadesi istenen ürünler iade şartlarına uygunsa ürün elimize geçtiği gün itibarıyla 3 iş günü içerisinde bedeli tarafınıza takdim edilecektir. Devamı

Back to Top

0.82 Karat Elmas Gerdanlik Gerdanlık

% 30 İNDİRİM
119.349 TL 83.544 TL
PEŞİN FİYATINA
27.848 TL x 3 taksit